ERČ oficiālie sponsori:
Seko mums:
Aktuāli
Leģendārais Simaška nedēļas nogalē atkal vizinās rallija mīļotājus
14.09.2016

Liepāja, 2016. gada 14. septembris

Eiropas čempionāta posma Rally Liepāja laikā šīs nedēļas nogalē, 17. un 18. septembrī, rallija fani varēs izbaudīt emocijas, ko sniedz traukšanās pa grants ceļiem īstā sporta automašīnā, sēžot stūrmaņa krēslā leģendārajam rallija braucējam, 1999. gada Eiropas čempionam autokrosā Aurēlijam Simaškam.

“Rally Taxi” komanda autosporta līdzjutējus Liepājas pusē pirmo reizi priecēja maija sākumā notikušajā Ātruma festivālā – rallijā “Kurzeme”, un arī šoreiz braucieniem izvēlēts ātrs un atraktīvs grants ceļa posms, kas sniegs neaizmirstamas emocijas arī pieredzējušiem rallija līdzjutējiem.

“Šīs nedēļas nogalē Liepājas apkārtnē līdzjutēji varēs ne tikai vērot darbībā Eiropas ātrākos rallija braucējus, bet arī paši uz savas ādas izjust sporta automašīnu dinamiku un sānslīdes galvu reibinošā ātrumā. Izvizināsim no sirds, un visi būs gandarīti. Kad pa meža ceļu brauc pat ar 180 km/h, daudziem ir mazliet bail, taču tas ir neaizmirstams piedzīvojums,” stāsta A. Simaška.

Braucieniem tiks izmantotas pilnībā aprīkotas un rallija sacensībām sagatavotas sporta automašīnas “Mitsubishi Lancer Evo”, kas spēj attīstīt 300 ZS jaudu, bet 100 km/h lielu ātrumu sasniegt nepilnās 4 sekundēs. Līdzjutējiem būs iespēja savu piedzīvojumu iemūžināt arī video, jo automašīnā būs uzstādītas divas video kameras un operatori atradīsies arī trasē.

Iepriekšēja reģistrācija braucieniem notiek pa e-pastu armands.kairis@gmail.com, norādot norādot vārdu, tālruņa numuru un vēlamo brauciena laiku, vai tālruni 28619541. Viena brauciena cena ir 100 eiro.

Sestdien, 17. septembrī, braucieni notiks no plkst.15 līdz 19, savukārt svētdien, 18. septembrī – no plkst.9 līdz 14.

Braucieniem izvēlēts grants ceļš pie Ķīburiem, starp pagriezienu uz Kalveni un dzelzceļa pārbrauktuvi. Liepājas-Rīgas šosejas malā būs novietotas norādes. GPS koordinātes - 56°34'58.0"N 21°41'33.0"E. Braucienus organizē "Euroracing".