ERČ oficiālie sponsori:
Seko mums:
Aktuāli
TV6 piedāvās FIA Eiropas rallija čempionāta posmu apskatus
18.03.2016

Liepāja, 2016. gada 18. marts

TV6 arī 2016. gadā turpinās piedāvāt FIA Eiropas rallija čempionāta rīkotāja Eurosport Events sagatavotos čempionāta posmu apskatus. Pirmo no tiem pārraidīs jau sestdien, 19. martā, plkst. 22.05, atspoguļojot Rally Islas Canarias notikumus.

- Rally Islas Canarias 2016 ©FIAERC.COM

TV6 saviem skatītājiem piedāvās atskatu uz FIA Eiropas rallija čempionāta posmu norisi, par katru no tiem pārraidot nepilnu stundu garu apskatu latviešu valodā. Turklāt, par Latvijā notiekošo posmu Rally Liepāja paredzēts translēt trīs raidījumus – rallija laikā būs skatāms katras sacensību dienas apskats, kuru papildinās arī rallija kopsavilkums nākamajā sestdienā pēc rallija finiša. Turklāt, paredzēts, ka pēc pirmajiem pieciem čempionāta posmiem demonstrēs pus-sezonas apskatu, bet čempionāta izskaņā arī visas sezonas apskatu. Kopumā TV6 ēterā pārraidīs 14 raidījumus, vairāk kā 10 stundu garumā.

“Man ir prieks, ka kopš 2013. gada, kad Latvijā pirmo reizi sarīkojām Eiropas rallija čempionāta posmu, mums ir tik stabils partneris kā TV6, kurš visus šos gadus piedāvājis sekot līdzi čempionāta norisēm. Esmu pārliecināts, ka šo gadu laikā rallija interesenti jau iegaumējuši, kur un kad vērot Eiropas čempionāta norises apskatus latviešu valodā un arī šogad, vairāku nedēļu garumā ieslēgs TV6, lai sekotu Eiropas ātrāko rallija braucēju cīņām, kurās piedalīsies arī latviešu ekipāža Ralfs Sirmacis / Artūrs Šimins!” RA Events direktors Raimonds Strokšs.

„Šī ir jau ceturtā sezona, kad TV6 sadarbībā ar RA EVENTS saviem skatītājiem piedāvās vienu no aizraujošākajiem rallija čempionātiem visas sezonas garumā. Šogad, atšķirībā no iepriekšējām sezonām, Latvijas posms notiks rudenī un būs priekšpēdējais FIA Eiropas rallija čempionāta posms. No šī rallija TV6 piedāvās trīs raidījumus – katras sacensību dienas apskatu, kā arī kopsavilkumu nākamās nedēļas sestdienā. Tāpat arī pārējo deviņu posmu apskatus, stundas garumā katru, kanāls TV6 translēs nākamajā sestdienā pēc tā norises!” Toms Circenis, TV6 sporta raidījumu producents.