ERČ oficiālie sponsori:
Seko mums:
Aktuāli
FIA Eiropas rallija čempionāta fani tiekas Kuldīgas skatpunktā
26.01.2016

2016. gada 26. janvāris

Kuldīgas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus un viesus apmeklēt FIA Eiropas Rallija čempionāta posmu Rally Liepāja.

- Kuldīgas pilsētas skatpunkts ©GO4SPEED.LV

Kā ierasts, rallijs Kuldīgas un Liepājas apkārtnes ceļos norisināsies no 5. līdz 7. februārim. Arī šajā gadā rallijā būs Kuldīgas ātrumposms, šoreiz autosportistiem no starta līdz finišam būs jāveic 9,78 kilometrus gara distance, kas sāksies pie Padures pagasta Mednieku mājām, vedīs pa Padures līkumainajiem ceļiem gar Keramiku, Krācniekiem Veckuldīgas virzienā gar gleznaino Ventas krastu, tautā sauktu par Melno Kolku, līdz finišam Kuldīgā pie Virkas.

Līdzjutēju ērtībai būs sarūpēts skatpunkts Kuldīga, kas atradīsies netālu no Padures centra, kur varēs sasildīties pie ugunskuriem, malkot siltus dzērienus un klātienē vērot Eiropas labāko autosportistu sniegumu. Kuldīga līdzjutējiem piedāvās sasildīties fanu teltī, fotografēties pie milzu sniegavīra un izlocīt kājas kopā ar Nebēdnīgo klaunu orķestri. Paredzēti arī vēl citi pārsteigumi. Nāciet, brauciet un skatieties! Piekļūšana Kuldīgas skatupunktam no Padures pagasta centra.

Rallija organizatori atgādina, ka labiekārtotajā skatupunktā līdzjutēju ērtībām tiks kurināti ugunskuri, būs pieejami silti dzērieni un uzkodas, skanēs rallija radio un tiks nodrošinātas labierīcības.

Kuldīgas ātrumposma norise paredzēta sestdien, 6. februārī, un ekipāžām tas būs jāveic divas reizes. Pirmo reizi (SS1) sākums paredzēts plkst. 9:30, bet otro reizi tas norisināsies jau krēslas un tumsas aizsegā (SS6) – plkst. 16:15.

Jaunums – rallija fanus un ģimenes ar bērniem sestdien, 6. februārī, gaidīsim Pilsētas laukumā,  kur darbosies pirmsstarta zona. Sporta mašīnu izbraukšana no Pilsēta laukuma uz ātrumposmiem paredzēta, sākot no plkst. 9:15. Tikmēr pirmā ekipāža Kuldīgā atgriezīsies ap plkst. 16:30. Ieeja Pilsētas laukumā bez maksas.

Vēl 6. februārī ralliju Kuldīgas novadā varēs vērot ātrumposmos SS2/5 CASTROL EDGE un SS3 NESTE OIL.

©Kuldīga