ERČ oficiālie sponsori:
Seko mums:
Aktuāli
Paragvajas ekipāža Eiropas ralliju izpētei izvēlas ERČ
19.01.2016

2016. gada 19. janvāris

Jose Luis Jacquet Rios un viņa stūrmanis Hernan Vargas Peña ir pirmā aizokeānu valsts ekipāža, kas pieteikusies 2016. gada FIA Eiropas Rallija čempionātam (ERČ).

Jose Luis Jacquet Rios / Hernan Vargas Peña ©FIAERC.COM

Ekipāža plāno piedalīties četros līdz sešos ERČ posmos, kuros startēs ar Mitsubishi Lancer Evolution X automašīnu. Pirmas starts paredzēs Rally Liepāja, no 5. līdz 7. februārim.

„Es vēlos savā karjerā spert soli uz priekšu, tāpēc esmu izlēmis doties ārpus savas valsts rallijiem, lai iepazītu cita veida ātrumposmus un segumus,” min Jacquet Rios, kurš rallijos sāka startēt pirms trim gadiem!

Vargas Peña piebilst: „Rallijs Paragvajā ir ļoti augstā līmenī, mums sacensībās ir daudz R5 un N grupas auto. Visi čempionāta posmi ir savā starpā ļoti līdzīgi, tāpēc pieredzes gūšanai nepieciešams doties uz ārzemju sacensībām. Mēs centīsimies labi nostartēt ERC2 klasē, taču šīs sezonas galvenais mērķis ir pieredzes gūšana!.”

Ledus un sniega klātajos Rally Liepāja ātrumposmos, paragvajiešu ekipāža trasē dosies ar Pro Racing sagatavotu Mitsubishi. Šī ir komanda, kuras sastāvā Vitaliy Pushkar 2014. gadā uzvarēja ERC Production Car Cup ieskaitē.

„Šīs būs mūsu pirmās sacensības pa sniegu, savā 19 gadu karjerā līdz šim esmu braucis tikai pa grunts segumu,” saka Vargas Peña, kurš būs Jacquet Rios stūrmanis arī 2016. gada Paragvajas čempionātā.

Pateicība Petr Linhart!

©FIAERC.COM