ERČ oficiālie sponsori:
Seko mums:
Aktuāli
Rally Liepāja startēs Māris Neikšāns
11.01.2016

2016. gada 11. janvāris

FIA Eiropas Rallija čempionāta (ERČ) 2016. gada sezonas pirmajam posmam Rally Liepāja pieteicies Māris Neikšāns, kurš startēs kopā ar stūrmani Anriju Jessi. Ekipāža rallijā brauks ar Neikšāna vadītās komandas Neiksans Rally Sport sagatavotu Mitsubishi Lancer Evolution IX N4 automašīnu. Neikšāns Rally Liepāja startēja arī pērn, kad pildīja Reiņa Nitiša stūrmaņa un trenera pienākumus. Ekipāža Rally Liepāja piedalījās ar Ford Fiesta R2 auto un ERC3 ieskaites klasē ierindojās astotajā vietā.

- Maris Neiksans ©Neiksans Rally Sport

Māris Neikšāns savu rallija karjeru sāka 2002. gadā, kad pie VAZ 2108 stūres viņš debitēja Rallijs Latvija. 2003. gadā Neikšāns startēja visos Latvijas Rallija čempionāta posmos un izcīnīja savu pirmo no kopumā astoņiem Latvijas čempiona tituliem. Turpmāko gadu gaitā Neikšāns startēja LMT Rallija Komanda sastāvā, ar kuru arī trīs reizes piedalījās FIA pasaules rallija čempionāta posmā Neste Oil Rally Finland. Savu augstāko starptautisko panākumu Neikšāns guva 2007. gadā, kad, braucot ar Mitsubishi Lancer Evolution IX, autosportists Production WRC  klasē ierindojās trešajā vietā (20. vieta absolūtajā vērtējumā).

“Kopš pēdējo reizi startēju rallijā, ir pagājis zināms laiciņš, tāpēc neloloju cerības, ka Rally Liepāja kopvērtējumā spēšu cīnīties par augstu pozīciju. Vispirms centīšos gūt maksimālu gandarījumu un izbaudīt katru ātrumposmos nobraukto kilometru, rezultātu atstājot otrajā plānā! Tanī pat laikā ļoti ceru, ka līdz finišam izdosies atgūt iemaņas, kas rallija baudīšanu ļautu apvienot arī ar kvalitatīvu braukšanu par prieku visiem skatītājiem!” tā Māris Neikšāns.