ERČ oficiālie sponsori:
Seko mums:
Aktuāli
Neste Oil atbalstīs FIA Eiropas Rallija čempionāta posmu Rally Liepāja
11.01.2016

2016. gada 11. janvāris

SIA Neste Latvija (Neste Oil) jau trešo gadu atbalstīs FIA Eiropas Rallija čempionāta posmu Rally Liepāja. Šī gada Eiropas čempionāta kalendārā iekļautas desmit sacensības un Latvijā notiekošais rallijs būs ne vien sezonas pirmais posms, bet arī vienīgais, kurā braukšana paredzēta ziemas apstākļos. Rally Liepāja kā ierasts norisināsies Liepājas un Kuldīgas apkārtnes ceļos no 2016. gada 5. līdz 7. februārim.

- Robert Consani / Maxime Wilmot @Rally Liepaja 2015 ©GO4SPEED.LV

Arī šajā gadā Neste Oil par prieku visiem rallija cienītājiem sponsorēs sacensību visgarāko ātrumposmu – autosportistiem no starta līdz finišam būs jāveic vairāk kā 25 kilometrus gara distance. Ātrumposma norise paredzēta sestdien, 6. februārī, un ekipāžām tas būs jāveic divas reizes. Pirmo reizi (SS3) tā sākums paredzēts plkst. 10.40, bet otro reizi (SS4) – plkst. 14.40. Klientu un rallija līdzjutēju ērtībām Neste Oil būs sarūpējusi īpašu skatpunktu Neste Oil ātrumposmā, netālu no Ēdoles, kurā varēs sasildīties pie ugunskuriem, malkot siltus dzērienus un klātienē vērot Eiropas labāko autosportistu sniegumu. Rūpējoties par visiem autobraucējiem, kuri dosies vērot Rally Liepāja, Neste Oil sacensību dienās piedāvās īpašu cenu degvielai Neste Oil degvielas uzpildes stacijās Liepājā un Kuldīgā.

Neste Latvija ģenerāldirektors Artu Airiainens: “FIA Eiropas Rallija čempionāta posms Liepājā norit kopš 2013. gada un mums ir prieks jau trešo gadu būt par tik ievērojama notikuma Latvijas auto sporta dzīvē partneri. Atbalstot šo notikumu, mēs atbalstām vietējo rallija talantu iespēju parādīt sevi uz Eiropas rallija “skatuves”, kā arī veicinām Latvijas rallija kultūras attīstību kopumā. Lai īpaši izceltu vietējo sportistu sasniegumus, arī šogad pasniegsim Neste Oil specbalvu ekipāžai ar Latvijas Automobiļu federācijas izsniegtu licenci, kas kopsummā būs visātrākā Neste Oil ātrumposmā.”

Rally Liepāja direktors Raimonds Strokšs: “Rīkojot FIA Eiropas Rallija čempionāta posmu ir prieks, ka varam paļauties uz stabiliem un spēcīgiem sadarbības partneriem. Arī šogad Neste Oil sniedz atbalstu, lai mēs Latvijā varētu uzņemt kontinenta ātrākos rallija braucējus un sarīkot viņiem īstenu izaicinājumu – čempionāta vienīgo ziemas ralliju, kurā jābrauc ar garajām sporta radzēm. Liepājā viņus sagaida aizraujoši ātrumposmi, starp kuriem arī rallija maratonposms 25 km garumā. Kilometrāža nebūs vienīgais Neste Oil ātrumposma izaicinājums, jo sarežģītā ceļu konfigurācija braucējiem neļaus ne mirkli atslābināties un noteikti sagādās iespaidīgus skatus rallija līdzjutējiem!”

©NESTEOIL.LV