ERČ oficiālie sponsori:
Seko mums:
Aktuāli
ERČ2 čempions Dávid Botka Rally Liepāja pieteicies ar Citroën DS3 R5
05.01.2016

2016. gada 5. janvāris

ERČ2 klases čempions Dávid Botka pirms 2016. gada FIA Eiropas Rallija čempionāta sezonas ir iegādājies Citroën DS3 R5 automašīnu.

- Botka Rally Team/ Citroën DS3 R5 ©Botka Rally Team

Ātrais ungāru pilots uzvarēja trijos no pēdējiem četriem posmiem, pateicoties kam dramatiskā cīņā pēdējā posmā izcīnīja arī ERČ2 klases čempiona titulu. Pēc ļoti veiksmīgas sezonas ar Mitsubishi Lancer Evolution IX, Botka nākamgad ir gatavs atgriezties ERČ, lai cīnītos par uzvarām absolūtajā vērtējumā.

Pirmais ERČ starts ar Citroën kopā ar stūrmani Péter Szeles ir paredzēts jau sezonas pirmajā posmā Rally Liepāja, kas Latvijā norisināsies no 5. līdz 7. februārim.

„Botka Rally Team ir iegādājusies Citroën DS3 R5, un šobrīd komanda cītīgi strādā pie sponsoru piesaistes, lai varētu aizvadīt pilnu 2016. gada ERČ sezonu. Decembrī Ungārijā veicām pirmo testa sacensību uz grants seguma, un ceram, ka ar šo auto varēsim braukt visu ERČ sezonu!” apstiprina komandas vadītājs Csaba Földesi.

Dávid Botka Rally Liepāja piedalīsies otro reizi. 2015. gadā viņš startēja ar Mitsubishi Lancer Evolution IX un ERČ2 ieskaites klasē ierindojās piektajā vietā.

©FIAERC.COM