ERČ oficiālie sponsori:
Seko mums:
Aktuāli
Consani: ERČ izaudzināja mani par rallija pilotu
25.12.2015

2015. gada 25. decembris

Francūzis Robert Consani, kurš pagājušajā sezonā FIA Eiropas Rallija čempionāta ātrumposmos bija redzams pie Citroën DS3 R5 stūres, atzīst, ka tieši ERČ ir galvenais iemesls kas palīdzējis viņam kļūt par starptautiski atpazīstamu pilotu.

- Robert Consani / Maxime Vilmot @Rally Liepāja 2015 ©FIAERC.COM

Konsani ERČ rallijos regulāri startē kopš 2013. gada, un ar katru gadu ir arvien progresējis. Pagājušo sezonu, regulāri cīnoties par vietu uz goda pjedestāla, viņš noslēdza kopvērtējuma ceturtajā vietā, kas ir viņa augstākais sasniegums līdz šim

„Atnākšana uz ERČ noteikti bija pagrieziena punkts manā karjerā. Šis čempionāts man ir devis iespēju pilnveidoties visās jomās un katru dienu es iemācos ko jaunu,” saka Konsani.

Pagājušo sezonu sācis ar jaunu stūrmani, būtiski izmainot stenogrammas pierakstu, kā arī braucot ar jaunu auto, Konsani ir turpinās sacensties FIA Eiropas Rallija čempionātā arī 2016. gadā – un tagad mērķis būs vieta uz pjedestāla sezonas kopvērtējumā.

„Ļoti ilgi esam cīnījušies lai nonāktu tur, kur esam tagad, un esmu lepns par mūsu sasniegumiem. Pēc pagājušajā sezonā iegūtās pieredzes, esmu drošs, ka varam būt vēl labāki,” noslēdz francūzis.

©FIAERC.COM