ERČ oficiālie sponsori:
Seko mums:
Aktuāli
Raimonds Kisiels Rally Liepāja startēs ar Škoda Fabia R5
22.12.2015

2015. gada 22. decembris

Raimonds Kisiels nākamgad startēs piecās Latvijā notiekošajās sacensībās, tajā skaitā arī FIA Eiropas rallija čempionāta posmā Rally Liepāja, kas notiks 2016. gada 5. līdz 7. februārim.

- Raimonds Kisiels / Arnis Ronis @Rally Latvija 2015 ©Raimonds Volonts

“Varu apstiprināt, ka nākamgad startēsim piecos rallijos – Eiropas Rallija čempionāta posmā Rally Liepāja, Latvijas Rallija čempionāta posmos Rally Talsi, Rallijs Sarma un Rally Kurzeme, kā arī Rallijs Alūksne. Pēdējo gadu laikā esmu startējis ar trim dažādām S2000/R5 klases automašīnām, un šobrīd šie eksperimenti ir noslēgušies – nākamgad startēšu ar Škoda Fabia R5. Protams, skatīsimies arī tālāk, lai startētu arī citos rallijos, iespējams, pat kādā no Eiropas rallija čempionāta posmiem!” tā Raimonds Kisiels, kurš piebilda, ka viņa vadītā ekipāža 2016. gadā mēģinās cīnīties arī par godalgotām vietām LRČ sezonas kopvērtējumā.

- Raimonds Kisiels / Arnis Ronis @Rally Liepāja-Ventspils 2013 ©FIAERC

Raimonds Kisiels reiz piedalījies FIA Eiropas rallija čempionāta posmā, kad pirmajā tā sarīkošanas reizē, 2013. gadā, viņš startēja kopā ar stūrmani Arni Roni. Ekipāža rallijā piedalījās ar Mini Cooper S2000 automašīnu un sacensību kopvērtējumā ierindojās piektajā vietā.

©GO4SPEED.LV