ERČ oficiālie sponsori:
Seko mums:
Aktuāli
Konsani mērķis – 2016. gada ERČ sezonā iekļūt labāko trijniekā
16.12.2015

2015. gada 16. decembris

Francūzis Roberts Konsani nākamsezon vēlas iekļūt starp trim labākajiem braucējiem FIA Eiropas rallija čempionāta kopvērtējumā. 2015. gada sezonā, pirmajā pie R5 klases auto stūres, Konsani izpildīja savu uzdevumu iepazīt jauno automašīnu, sezonu noslēdzot kopvērtējuma ceturtajā vietā.

 - Robert Consani @Rally Liepāja 2015 ©FIAERC.COM

Konsani FIA Eiropas rallija čempionātā debitēja 2012. gadā, un savu līdz šim labāko rezultātu sasniedza 2015. gada sezonas pirmajā posmā Austrijā. Par spīti tam, ka francūzis šajā rallijā startēja ar tehniski novecojušo Peugeot 207 S2000 automašīnu, sacensību finišā viņš uzrādīja otro ātrāko laiku. Sezonas turpinājumā Konsani nomainīja savu sacīkšu tehniku uz Citroën DS3 R5, ar kuru plāno startēt arī 2016. gada sezonā.

„Pagājušajā sezonā vēlējot iziet no savas komforta zonas un izmēģināt jaunu auto, un esmu ļoti priecīgs, ka sezonu izdevās noslēgt ar Citroën DS3 R5”, min Konsani. „Pagāja laiks līdz apradu ar auto, taču domāju, ka esmu gatavs ar to veikt pilnu sezonu. Esmu priecīgs, ka izdevās izpildīt pagājušās sezonas mērķi un iekļūt labāko pieciniekā, tanī pat laikā esmu arī nedaudz vīlies, jo trešā vieta bija ļoti tuvu. Nākamās sezonas mērķis ir tikšana uz pjedestāla sezonas kopvērtējumā!”

 - Robert Consani @Rally Liepāja 2015 ©FIAERC.COM

Līdz šim Konsani divreiz startējis Rally Liepāja, abas no tām ar Peugeot 207 S2000. Savā debijas reizē, 2014. gadā, viņš absolūtajā vērtējumā ierindojās 25. vietā, tomēr jau gadu vēlāk francūzis krietni uzlaboja savu sniegumu un finišēja labāko pieciniekā.

© FIAERC.COM