ERČ oficiālie sponsori:
Seko mums:
Aktuāli
Sirmacis iegūst prestižo Kolina Makreja balvu
12.02.2015

ERČ Junioru čempionāta dalībniekis Ralfs Sirmacis kļuvis par Colin McRae ERC Flat Out Trophy ieguvēju Rally Liepāja.

- Jean Pierre Nicolas / Ralfs Sirmacis / Rally Liepāja 2015 (©FIAERC.COM)

Pirmajā dienā zaudējis pusotru minūti saviem ERČ Junioru čempionāta (ERC Junior) konkurentiem dēļ tā, ka trasē devās kā ceturtais, Ralfs ar savu Sports Racing Technologies gatavoto Peugeot 208 R2 nepadevās un aizcīnījās līdz trešajai vietai ERC Junior un devītajai vietai absolūtajā vērtējumā.

„Kopš pagājušās sezonas, kad šo balvu Rally Liepāja ieguva Aleksejs Lukjaņuks, pats esmu sapņojis par balvas iegūšanu. Tagad, to saņemot, esmu nedaudz pārsteigts, taču ļoti priecīgs! Pirmajā sacensību dienā trasē devos kā viens no pirmajiem – tā bija mana stratēģija, taču tā izrādījās kļūda. Tas ir iemesls, kāpēc neizdevās pacīnīties par uzvaru. Sākotnēji ļoti nožēloju, ka biju tik ātrs kvalifikācijas ātrumposmā, taču tagad esmu laimīgs!" pēc apbalvojuma saņemšanas izteicās Ralfs Sirmacis.

"Kolina Makreja balvas žūrija bija ļoti patīkami pārsteigta par ERC Junior klases braucēju sniegumu šajā rallijā – labākie juniori tiešām bija ārkārtīgi ātri,” minēja ERČ menedžeris Žans Pjērs Nikolā. „Emils Bergkvists, Stēve Reklanns, Ralfs Sirmacis un Matiass Adielsons visi bija ļoti ātri. Galu galā, kopā ar Eurosport Events direktoru Žilbēru Roju un Kolina Makreja tēvu Džimiju izlēmām, ka dēļ augstās starta pozīcijas pirmajā dienā balvu visvairāk pelnījis tieši Ralfs.”

© FIAERC.COM