ERČ oficiālie sponsori:
Seko mums:
Aktuāli
Habajs stāsta par savu FIA Action of the Year momentu
22.11.2016

2016. gada 22. novembris

Lukašs Habajs ir aprakstījis savu fantastisko momentu FIA Eiropas rallija čempionāta posmā Rally Liepāja, ar kuru guvis nomināciju FIA Action of the Year (gada moments) balsojumā. Poļu braucējs ar stūrmani Jačeku Spentaniju ar Rallytechnology Ford Fiesta R5 gandrīz apmeta kūleni vienā no devītā ātrumposma līkumiem, taču Habajs nezaudēja kontroli automašīnai pat esot uz diviem ratiem un noslēdza sacensības piektajā vietā.

- Łukasz Habaj / Jacek Spentany @Rally Liepāja 2016 ©FIAERC.COM

Habajs: „Stenogrammā bijām atzīmējuši ka šajā līkumā būs ļoti slidens, taču šī vieta bija vēl slidenāka nekā biju gaidījis. Šajā līkumā kūleni uzmeta arī norvēģis Franks Tore Larsens. Domāju ka mums veicās mazliet vairāk, palīdzēja arī mana reakcija – paspēju stūri pagriezt pareizajā virzienā mirkli pirms bija par vēlu. Protams, viss notika tik ātri ka man nebija laika par to īpaši domāt!”

Video ar Habaju, kurā ir gan Eurosport helikoptera, gan fanu filmēts materiāls, nominācijā cīnīsies pret F1, WEC, WRC, WRX, Formula E, European Formula 3 un KZ Karting čempionātu labākajiem momentiem. „Šī nominācija man ir liels pārsteigums, noteikti neko tādu nebiju gaidījis,” stāsta Habajs. „Ir lieliski būt starp pasaules labākajiem braucējiem no dažādām autosporta disciplīnām, esmu pagodināts. Tas noteikti dod papildu motivāciju turpināt braukt cik vien ātri spēju!”

Klikšķini ŠEIT lai noskatītos video un uzzinātu kā balsot un piedalīties divu biļešu izlozē uz nākamā gada Lielbritānijas Grand Prix.